سنگی86، سه‌شنبه این هفته (15 بهمن ماه 92) در مکان همیشگی برگزار می‌شود. ساعت شروع برنامه مانند سنگی قبل،  5 بعد از ظهر خواهد بود. این سنگی دو برنامه دارد که شرح آن‌ها بدین صورت است:​​1)

سفرنامه: موزه وزیری و برف بازی

مدت: 45 دقیقه

سفرگو: امیرشیروانی

شیوه ارایه: نمایش عکس و فیلم

 خلاصه سفرنامه:

بیست و دوم آذر امسال با جمعی از دوستان به قصد بازدید از موزه وزیری راهی لواسان شدیم و از دست سازهای استاد وزیری که از وسایل دورریختنی درست شده بودند و مجسمه ها و سایر کارهای هنری دیدن کردیم بعدشم از برفی که روی زمین نشسته بود نهایت استفاده رو بردیم و یک برف بازی جانانه راه انداختیم حالا هم قصد داریم شما را در خاطره این روز خوش با خودمون سهیم کنیم.

 2)

 سفرنامه: سفری تحقیقاتی به جزایر بِکر خلیج فارس

مدت: 40 دقیقه

سفرگو: مجید اسکندری (نویسنده ی کتاب مصور آبشارهای ایران) 

شیوه ارایه: نمایش عکس و فیلم

تارنما: tici.blogfa.com

خلاصه سفرنامه:

گزارش کوتاهی از طرح تحقیقاتی جهت بررسی فلور گیاهی و فون جانوری جزایر ایرانی خلیج فارس که طی سه سال در دهه ی هفتاد به انجام رسید.

 

محل سُنگی

محل برگزاری برنامه جایی است درست در تقاطع دو بزرگراه حقانی (شمال به جنوب) و رسالت (نرسیده به پل سیدخندان،غرب به شرق) در این جا یک فضای سبز کوچک و زیبا است با آب نمایی تازه که بالای تپه‌اش یک ساختمان سفید و گرد وجود دارد به نام خانه محله نیلوفر. ما همان‌جا هستیم.

 به‌دلیل محدودیت زمانی استفاده از مکان برگزاری سنگی، جلسه راس ساعت 17 آغاز و ساعت 19 به پایان می‌رسد. باتشکر از حضور به موقع شما!